Hakkımızda


2004 Yılında Kurulan Firmamız 2006 Yılında Gürsu’da açtığı showroom’u ile yapı ve dekorasyon alanında hizmet vermektedir. İnşaat Uygulamalarımızda özel dekorasyon uygulamaları, parke çözümleri, seramik grubu , mutfak dolabı imalatı ve kapı alanında çözümler sunan firmamız , anahtar teslim işlemlerinizi ortalama 20-30 gün arasında teslim etmektedir. Firmamız taahhüdünü işlendiği tüm işleri deneyimli ve uzman kadrosuyla projelendirir, monte eder ve uygulama sonrası müşteri memnuniyetini takip ederiz.

Temel amacımız dekorasyon uygulamaları ve üretimini yaptığımız ürünlerle sağladığımız güvenilirliği ,müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olarak büyümemizi sürdürmek. Mağazamızda mutfak ve banyo dolapları, Seramik ve banyo vitrifiye grupları, Laminat parke çeşitlerini, Plastik kapı çeşitlerini bulabilirsiniz. Bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen firmamız size özel profesyonel çözüm önerileriyle hizmetinizdedir.

Firmamızı daha ileriye taşımak, günün dekorasyon trendlerine uyum sağlamak, kendi sektörümüzde gelişimini her daim sürdüren bir firma olmak ana amacmızdır.

Tuğra Yapı Dekorasyon olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmayı hedefler, bunu yaparken de ahlaki değerlerimizden ürün ve imalat kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli gelişim ve iyileşmeyi hedefleriz.

Bilgi Edinmek İçin

Bize ulaşabilir sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.